Tyto informace se týkají podnikání a činnosti Ing. arch. Šindelářová Jitka.
Základní informace a registrace
Údaje o Ing. arch. Šindelářová Jitka, IČO: 75618621, byly staženy 8. 3. 2024 z webové stránky justice.cz a služby RES, která sdružuje několik veřejných rejstříků včetně obchodního rejstříku.
Zobrazujeme pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.
Pokud jste na našich stránkách objevili, že uvedená data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce.
Ověřte se a získejte možnost upravovat profil, reagovat na recenze a další výhody.
Čtěte také: Poznejte vášeň Jitky Šindelářové pro průvodcování
Získejte lepší sídlo firmy už od 49 Kč!
Činnost v oblasti vitráží a skla
Společnost se zabývá výrobou vitráží a malovaného skla. Vitráže a malované sklo od nás se využívá především jako dekorace a zkrášluje obydlí. Také vyrábíme malované sklo a vitráže do hlavních cen pro různé soutěže. Navrhujeme dekorace do interiéru domů.
Příklady podobných společností a jejich nabídky
Zde jsou uvedeny nabídky od podobných společností, které se rovněž specializují na vitráže a sklo:
- Naděžda Rišková - Skleněné vitráže (Na Hranici 3516/20, Jablonec nad Nisou): Specializuje se na výrobu vitráží. Nabízí vitráže do oken, dveří a kuchyní, lampy či lustry nebo dárkové předměty vyráběné technikou tiffany.
- Vitráže David Roskovec (Železný Brod, Hrubá Horka 86): Činností společnosti je restaurování původních a realizace nových vitráží, včetně malovaných. Nabízí výplně skládané do olova a mosazi, výplně do oken, dveří, nábytku. Povolení k restaurování uděluje Ministerstvo kultury České republiky. Je také možné provádět restaurování vitráží, které jsou součástí státních kulturních památek.
- Vitráže - Jan Karko (Potoční 88, Sloup v Čechách): Navrhuje, vyrábí a restauruje staré vitráže. Také realizuje zrcadla nebo svítidla.
Role v rozvoji urbanismu a architektury
Ing. arch. Šindelářová Jitka také působí v Oddělení rozvoje urbanismu, architektury a veřejného prostoru (ORZ).
Náplň práce ORZ
ORZ zajišťuje urbanistickou koncepci MČ Praha 7, připravuje a zadává urbanistické a architektonické studie, koncepce řešení veřejných prostranství. Vyjadřuje se k tvorbě a změnám územně plánovací dokumentace, k dalším koncepcím celoměstského rozvoje, k územním záměrům, studiím a dalším změnám, které se dotýkají území MČ Praha 7. Poskytuje konzultace záměrů, odpovídá na dotazy ohledně územního rozvoje. Zajišťuje kompletní urbanistickou koncepci MČ Praha 7 a to s cílem zkvalitňovat stávající lokality v kontextu hl. m. Prahy.
Čtěte také: Lenka Šindelářová: Kalamity Jane
Navrhuje základní strategii rozvoje území na území MČ Praha 7. Připravuje a zadává zpracování koncepcí rozvoje území a jeho funkčního využití z hlediska urbanistického, architektonického, dopravního, životního prostředí, ekonomického, demografického, sociálního a energetického. Za tímto účelem spolupracuje s dalšími odbory, zejména SÚ, ODO, OŽP, OMA, OKŘ KST a MHMP.
Zajišťuje přípravu a zpracování neinvestičních akcí na záměry a projekty veřejných prostranství ve vlastnictví hl. m. Spolupracuje s MHMP - se sekcí rozhodování o území a s Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy při tvorbě a změnách územních plánů, při pořizování územně plánovacích podkladů a dokumentací a dalších koncepcích rozvoje města včetně Strategického plánu hl. m. Prahy. Přijímá podání podnětů od fyzických a právnických osob a zpracovává nové podněty na pořízení změny ÚP SÚ hl. m. Prahy, jejichž předmět změny se nachází na území MČ Praha 7. Tyto změny projednává s žadateli a připravuje návrh stanoviska MČ Praha 7 formou usnesení Zastupitelstva, které je spolu s podnětem na pořízení změny ÚP SÚ hl. m.
Čtěte také: Zjistěte, jak Geis CZ čelí moderním logistickým výzvám
tags: #sindelarova #jitka #ing #arch
