Nové fasádní obklady SOLID BRICK představují technologickou špičku mezi moderními odvětrávanými fasádami. Tyto obklady nabízejí kombinaci estetiky a funkčnosti, inspirovanou přírodními materiály.
Vlastnosti a Výhody Obkladů SOLID BRICK
- Materiál: Fasádní obklady SOLID BRICK jsou vyrobené z polypropylenu.
- Odolnost: Jsou vysoce odolné vůči vlhkosti, nepříznivým klimatickým vlivům a také proti mechanickému poškození.
- Vzhled: Atraktivní vzhled obkladů byl inspirován přírodními materiály. Při výrobě se používají kvalitní a trvanlivé materiály a nejmodernější technologie.
- Montáž: Opravdu snadná montáž, nízká hmotnost a přitom vysoká pevnost, to vše umožňuje rychle a ekonomicky vytvořit překrásnou a kvalitní fasádu jakéhokoli domu.
Doplňkové Profily pro Fasádní Obklady SOLID
Pro kompletní a profesionální instalaci obkladů SOLID (BRICK, STONE, SANDSTONE) jsou k dispozici speciální profily:
Základový Profil
- Účel: Profil určený pro založení první řady obkladů SOLID BRICK, STONE a SANDSTONE.
- Viditelnost: Po osazení obkladových panelů profil není vidět (je skrytý za obkladem).
- Délka: 3 mb.
- Váha: 0,36 kg.
Doplňkové Profily pro Olemování Okraje
K dispozici jsou různé doplňkové profily pro olemování okraje obkladů SOLID BRICK, STONE a SANDSTONE. Tyto bílé profily jsou vhodné pro obklady SOLID BRICK Bristol, York a Coventry s béžovou barvou spáry mezi cihličkami a pro všechny obklady SOLID STONE kromě Toscany a pro všechny obklady SOLID SANDSTONE kromě Šedého a Bílého pískovce.
| Typ profilu | Délka | Váha (1 ks) | Určení |
|---|---|---|---|
| Doplňkový profil pro olemování okraje | 3 mb | 0,72 kg | Olemování okraje obkladů SOLID BRICK, STONE a SANDSTONE. |
| Doplňkový profil pro olemování okraje | 3 mb | 1,58 kg | Olemování okraje obkladů SOLID BRICK, STONE a SANDSTONE. |
| Doplňkový profil pro olemování horního okraje | 3 mb | 1,80 kg | Olemování horního okraje s odvětráním celé fasády. |
Dostupnost a Dodání
U všech výrobků SOLID (BRICK, STONE, SANDSTONE) se stále potýkáme s výpadky dodávek z výrobního závodu. Zboží je obvykle dostupné do 3-5 pracovních dnů. Zboží si můžete osobně odebrat na adrese Kořenec 212, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR.
Alternativní Řešení: Fasádní plastový obklad Vinyl Siding
Fasádní plastový obklad Vinyl Siding je určen jako finální vrstva provětrávaných zateplovacích systémů, nebo samostatně může tvořit zavěšené fasády.
Čtěte také: Průvodce světem cihlových fasádních obkladů
Klíčové Výhody Vinyl Siding:
- Malá hmotnost.
- Snadná opracovatelnost.
- Trvanlivost a omyvatelnost fasády.
- Povrch obkladu je jemně reliéfní, imitující strukturu dřeva.
Montáž a Rozměry Vinyl Siding:
- Profilované panely Vinyl Siding se kotví pomocí vrutů do připraveného dřevěného roštu.
- Rošt je možné vyložit tepelnou izolací z minerální rohože.
- Systém Siding obsahuje i doplňkové a zakončovací profily v barvě panelu.
- Obklady vinyl siding se vyrábí v šíři 250 mm a délce 3,85 m.
- Jeden obklad postačí na zakrytí plochy 0,9625 m2.
- Jednotkou pro objednání je ks, každá objednávka bude zaokrouhlena na celý kus.
Čtěte také: Vlastnosti fasádních cihlových pásků
Čtěte také: Aplikace betonové fasádní stěrky
tags: #fasadni #obklad #panel #solid #brick #sb100
