Vyberte stránku

Elektroizolační trubičky jsou klíčovými komponenty v mnoha průmyslových odvětvích, kde je potřeba zajistit spolehlivou izolaci a ochranu elektrických vodičů a komponentů. Tyto trubičky se vyrábějí z různých materiálů, z nichž každý nabízí specifické vlastnosti a je vhodný pro odlišné aplikace.

Typy Materiálů a Jejich Vlastnosti

PVC Trubičky

Výrobek je tvořen vytlačováním PVC do tvaru trubičky kruhového průřezu. Trubička je vyrobena z PVC. Po zapálení hoří a skapává.

PE (Polyetylen) a XLPE (Radiačně Sítěný Polyetylen) Trubičky

Trubička je vyrobena z PE (polyetylen). Trubička je vyrobena z XLPE (radiačně sítěný polyetylen).

Silikonové Izolační Trubičky

Silikonové trubičky představují ohebnou izolační silikonovou trubičku. Jsou dostupné v různých rozměrech a barvách, jak ukazuje následující tabulka:

Označení Barva Popis
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 0,5/0,20 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 5,0/0,50 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 6,0/0,70 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 1,0/0,40 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 0,5/0,40 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 2,5/0,40 NC(PŘÍRODNÍ)068 Přírodní Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 2,5/0,40 RD (RUDÁ) 068 Rudá Ohebná izolační silikonová trubička.
KV IZOL.TRUBICKA IEC60684-3-123 1,0/0,4 BK(ČERNÁ)068 Černá Ohebná izolační silikonová trubička.

Aplikace Elektroizolačních Trubiček

Tyto trubičky slouží jako elektroizolační ochrana kovových koncovek, dodatečná ochrana konektorových spojek, a samostatná ochrana nejrůzněji tvarovaných spojek a profilovaných vývodů. Jsou také vhodné pro dodatečnou izolaci, obvykle ve sdělovacích zařízeních.

Čtěte také: Průvodce zelenožlutou smršťovací bužírkou

Vyrábí se také stíněná měděnými pocínovanými dráty.

Další Související Materiály

Samospojitelná Páska

Samospojitelná páska obdélníkového průřezu s oboustranně hladkým, nelepivým povrchem, bez mechanických ztužovacích složek. Není lepivá na omak, lepí pouze při vzájemném styku dvou vrstev pásky. Je určena pro opravy v servisních službách, pro instalatérské práce, a jako elektroizolační materiál.

Dutinka ze Skleněného Hedvábí

Dutinka je pletená ze skleněného hedvábí.

Čtěte také: Cihlová drť: praktické využití

Čtěte také: Průvodce konstrukcí a stavbou cihlové zdi

tags: #elektroizolacni #trubicka #cihlova

Oblíbené příspěvky: