Sháníte firmu, která má v nabídce stavební práce obohacené dlouholetými zkušenostmi? Nabízíme odborné konzultace. Pomůžeme Vám s orientací na stavebním trhu. Společně najdeme optimální řešení. Firma Vladimír Vrbický se specializací na zemní práce byla založena již v roce 1998. Firmu založil pan Vladimír Vrbický. Sídlem firmy jsou Němčice, okres Svitavy. Němčice jsou vzdálené pouhé 2 km od města Litomyšl a 8 km od města Česká Třebová. Působností firmy je celá Česká republika s prioritou na Pardubický kraj.
Zemní práce a demolice
Firma Vladimír Vrbický provádí zemní práce, demolice a související stavební činnost již od založení firmy. Provádíme jakékoliv zemní práce, ať už se jedná o drobné nebo náročné zemní práce a rozsáhlé terénní úpravy. Nabízíme povrchové i hloubkové terénní úpravy, které provádíme na základě Vašich představ a požadavků. Disponujeme širokou nabídku strojů, které jsou pro provedení zemních prací nezbytností. Dodržujeme předepsané předpisy a bezpečnost práce.
Co Vám můžeme nabídnout?
- Zemní práce: Firma Vladimír Vrbický provádí zemní práce, demolice a související stavební činnost již od založení firmy. Zemní práce i demolice doplňuje autodoprava, aby byla služba kompletní.
- Terénní úpravy: Terénní úpravy jsou zemní práce a změny terénu, jimiž se mění vzhled, vlastnosti či účel využití prostředí. Provádí se buď samostatně, dle plánovaného využití prostoru anebo jako činnost navazující na demolice nepotřebných staveb.
- Výkopové práce: Výkopové práce jsou zemní práce, při kterých dochází k účelovému přesunu zeminy. Podobně jako terénní úpravy se provádí buď samostatně anebo v návaznosti na demolice. Výkopové práce se dělají pro pozemní, dopravní, průmyslové a inženýrské stavitelství.
Naše firma se zaměřuje především na provádění prací se stavebními stroji. Realizujeme zemní a výkopové práce včetně demoliční činnosti. Nabídnout Vám také můžeme nákladní autodopravu, odvoz sutě, štěrku nebo zeminy. Veškeré služby provádíme s důrazem na bezpečnost, efektivitu a šetrnost k okolí. Naší prioritou je kvalitně provedená práce. Při práci používáme stavební stroje předních světových výrobců CATERPILLAR a JCB.
Komplexní stavební služby
Provádíme stavební práce menšího rozsahu i složitější projekty. Zvládneme rekonstrukce, rozvody, malování i elektroinstalaci. Zajistíme zednické práce, obkladačské práce i instalatérské práce. Obstaráme zámečnické práce. Stavební materiál a nářadí zajistíme.
Naše přednosti
- Rychlost: Vždy se snažíme zakázku realizovat v co možná nejkratším čase, tak aby naše práce byla kvalitně odvedená. O datu realizace se snažíme se zákazníkem vždy domluvit na kompromisu.
- Kvalita: Kvalita naší práce je podložená našimi pracovníky, kteří mají mnoho zkušeností z praxe, ale také disponují odbornými znalostmi. Dále pak používáme jen kvalitní materiál od prověřených dodavatelů.
- Poradenství: Pokud si nevíte s něčím rady, nabízíme také poradenství. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení pro Vaši situaci. Zvážíme všechny možnosti, probereme všechny pozitiva i negativa a navrhneme řešení.
Kvalita práce a spokojenost zákazníka jsou priority, které má neustále pod drobnohledem zakladatel firmy, pan Vladimír Vrbický. Tento přístup k podnikání nám přivedl již řadu stálých zákazníků. Zaměřením naší společnosti je poskytování služeb především v rámci Pardubického kraje. Kontaktujte nás! Zaměstnanci firmy Vladimír Vrbický rádi zodpoví Vaše dotazy.
Čtěte také: Jak na pohledový beton?
Živé vrbové stavby
Vytváříme objekty z živého i suchého vrbového proutí pro soukromé i komerční využití. Zelené altánky, abyste měli v létě kde odpočívat. Tunely a domečky, ze kterých budou vaše děti nadšené a vydrží jim řadu let. Pleteme i přírodní prvky pro oživení minimalistického bydlení nebo plastiky ze suchých proutků na zahrady i do parků. Nejčastěji pro naše zákazníky tvoříme ploty a altánky, oblíbené jsou i tunely, labyrinty, týpí a iglú pro děti, které si často objednávají školky, školy nebo radnice na dětská hřiště. Umíme vytvořit i napodobeniny zvířat, předmětů nebo lidí.
Technologie a realizace vrbových staveb
Základem stavby jsou pruty z vrby košíkářské (Salix viminalis), které jsou ohebné, dobře se tvarují a snadno zakoření. Živé vrbové stavby realizujeme během celého roku, ale práce s proutky se liší podle ročního období. Od prosince do března se dají sázet i předem nezakořeněné proutky, od května do října je nutné je napřed nechat zakořenit, sázet je do předem vykopané brázdy a denně zalévat. Než začneme se stavbou, je potřeba vybrat správné místo, připravit terén, srovnat ho a teprve potom můžeme sázet. Ke kořenům dáváme kompost a kolem stavby natahujeme mulčovací textilii, aby zeleň okolo nebránila uchycení proutků. Ať už jde o altánek, nebo obyčejný plot, vrbové stavby jsou krásné po celý rok. Navíc poskytnou v létě vítané zastínění.
Inovace a udržitelnost
Smyslem a cílem projektu je zavádění inovativních technologií při využívání druhotných surovin. Díky projektu dojde k rozšíření potenciálu pro zavádění moderních nízkouhlíkových technologií v oblasti nakládání s druhotnými surovinami. V konečném důsledku se díky tomu zvýší konkurenceschopnost žadatele. Cílem projektu je také snížení nákladů, které souvisejí s nákupem stavebního materiálu, protože díky realizaci projektu se stane žadatel v tomto směru soběstačný a bude využívat vlastní produkci stavebního materiálu. Cílů projektu bude dosaženo díky inovacím v provozu žadatele a to ve smyslu implementace BAT technologie společnosti, jež bude díky realizace projektu pořízena.
Služby spojené s inovacemi
- Turnkey construction.
- We carry out earthwork and excavation, landscaping.
- We provide trucking, demolition and removal of buildings, recycling and waste management, revitalization and cleaning of ponds, work with walking and crawler excavators.
- We rent construction tools.
Termín realizace projektu je 31. 7. (není specifikován rok, pozn. red.).
Čtěte také: Plot na klíč: Kompletní servis
Čtěte také: Cena a montáž betonových plotů
